Metin Kutusu: Metin Kutusu: Metin Kutusu: Metin Kutusu:

Ürünler

Metin Kutusu: Metin Kutusu:
Metin Kutusu:
Metin Kutusu:
Metin Kutusu: Metin Kutusu: Metin Kutusu:

Hakkımızda

Kategoriler

Metin Kutusu:
Metin Kutusu:
Metin Kutusu:
Metin Kutusu:

(0-312) 367 29 00 Pbx

© 2015 Askom Teknoloji Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti Tüm hakları saklıdır.

Firmamız, Kablosuz ve Kablolu Ses Yayın Sistemleri, İçme suyu Şebekeleri Scada ve Otomasyon Sistemleri ve Led Aydınlatma Sistem ve Ürünleri alanında ihtiyacınıza en uygun çözümleri   sunmak ve hizmet vermek amacıyla 2003 yılından itibaren faaliyet göstermektedir.

Firmamız konusunda uzman ve sektörel tecrübesi 21 yıla kadar ulaşan idari ve teknik kadro ve ekip arkadaşlarımızla Türkiye çapında Satış, Montaj ve Bakım –Onarım hizmetlerini verebilecek kapasiteye sahiptir.

 Firmamız, ihtiyaçları tam olarak karşılayan sorunsuz, güvenilir ve dayanıklı sistemler oluşturmak amacıyla tüm çalışmalarında ileri teknolojiden faydalanmaktadır. Ayrıca sistemlerimizde daima ileri teknoloji ürünlerini kullanarak, konusunda uzman personelimiz ile güvenli, dayanıklı ve kalıcı sistemler ve ürünler sunmayı ilke olarak benimsemektedir.

Firmamızın, En Değerli ve Temel İlkesi Her Koşulda “Koşulsuz ve Sınırsız Müşteri Memnuniyeti’’ dir. Müşteri Memnuniyetini sağlamak amacıyla Müşterilerin Doğru Bilgilendirilmesi, Sadece İhtiyaca Özel Çözümler Sunulması, Faaliyetlerimizin tümünde kusursuz hizmet verilmesi temel ve değişmez prensiplerimizdir.